sadsad x
asdasd

VIYA MARKET SITE LOGO.jpg (5 KB)


125 TL üzeri
tüm siparişler'de
ücretsiz kargo

CORT

BAS GİTAR ACTION 5 TELLİ (DELUX ), SWAMP ASH KASA,

4.082 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • VİDEO GENEL BİLGİ İÇİNDİR RENK FARKLIDIR 

   

  ACTION SERİSİ BAS GİTARLAR

  Kaliteli malzemesi, bileşenleri ve üstün işçiliğine rağmen uygun fiyatlıdır. Action Serisi gitarlar bas gitara gönül vermiş olanların beklentilerini tatmin eden pek çok özelliğinin yanı sıra PJ, JJ ve soapbar manyetik seçenekleri ve aktif EQ elektroniği ile donatılmıştır.

  MARKBASS MB-1 EQ

  The Markbass MB-1 EQ çok doğal ve şeffaf bir boost sağlar, enstrümanın organik doğasını ve rezonansını bozmaz. Kristal berraklığı ve doğal sıcaklığın birlikteliği  kadife yumuşaklığındaki alt tonları, güçlü tam orta tonlar ve çan sesini andıran yüksek tonlar oluşturur. Markbass 3-Band EQ enstrümanınızın akustik doğasını en iyi şekilde ortaya çıkarır.

  PDX MANYETİKLERİ (DUAL SOAPBAR)

  Tonların esnekliğini koruyarak, PDX Soapbar manyetikleri klasik ve geleneksel bas sesleri için ideal olan güçlü ve köklü alt uç sesler oluşturur. Ön manyetik klasik rock sesleri için ideal orta bölge sesleri sergilerken, arka manyetik daha güç üreterek müziğe daha agresif şekilde odaklanır ve J tipi manyetiklerden daha fazla güçle vurgu yapmayı sağlar.  

  DÜŞÜK AĞIRLIK  ASH GÖVDE

  Poplara nazaran daha canlı daha rezonant özelliğe sahip olan Ash ağacı daha dengeli bir ses için gerekli olan, büyük son uçlara sahip yükselen orta sesler ve berrak yüksek tonlarla karakterize edilir. Ağacın gözeneklerini açık bırakan finiş rezonansı daha da artırmaktadır. Ağacın doğal hafif olma özelliği ve desenli görünüm veren dokusu ash ağacının diğer pozitif yönlerini oluşturmaktadır.  Markbass 3-Band EQ sistemi için ideal bir eşleştirme.

  ERGONOMİK GÖVDE ŞEKLİ

  Sadece Action Serisi Bas gitarlarında bulunan bu ergonomik gövde şekli, klasik ve modern dizaynın en iyi unsurlarını birleştirerek uzun çalma seanslarında yorgunluğu azaltmak üzere dizayn edilmiştir.

   

  ÖZELLİKLER 

  YAPI

  Vidalı (Bolt-On)

  CUTAWAY

  Çift Taraflı (Double Cutaway)

  BODY

  Swamp Ash

  NECK

  Canadian Hard Maple

  FRETBOARD

  Gül Ağacı

  FRETS

  24

  SCALE

  34'(864mm)

  INLAY

  Beyaz Noktalar

  BURGULAR

  Kalıp Döküm (Diecasting Tuners)

  MANYETİKLER

  PDX-4 Pickups

  ELEKTRONİK

  Markbass MB-1 EQ

  DONANIM

  Black Hardware

  TELLER

  5 Telli

  KÖPRÜ

  EB6(5) 

   

   

  Action DLX V  AS OPN (BASS WİTH 5 STRINGS)

  Affordable but loaded with quality materials, components and craftsmanship, the Action Series basses define value for the aspiring bass player with versatile features as PJ, JJ and soapbar pickup options and active EQ electronics.

  MARKBASS MB-1 EQ

  The Markbass MB-1 EQ provides a very natural and transparent boost that does not color the organic nature or resonance of the instrument’s woods. The crystal clarity and natural warmth combined exude a passive feel with smooth lows, full-bodied mids, and bell-like highs. The Markbass 3-Band EQ brings out the best acoustic nature of the bass instrument

  PDX PICKUPS (DUAL SOAPBAR)

  Developed with tonal flexibility in mind, the PDX soapbar pickups deliver a strong fundamental low-end that is ideal for classic and traditional bass sounds. The front pickup exhibits a firm midrange ideal for fingerpicking classic rock sounds while the rear pickup provides more power and focus for aggressive music as well as for slapping with greater force than J-type pickups.

  LIGHT WEIGHT ASH BODY

  A livelier and more resonant wood than poplar, swamp ash is characterized by a scooped-mids sound with a bigger low-end and clear highs for a more balanced tone. The open-pore finish enhances the resonance even further and the wood’s natural light weight and good-looking grain patterns are other positives of swamp ash. An ideal match for the Markbass 3-Band EQ system.

  ERGONOMIC BODY SHAPE

  Found only on the Action Series basses, the ergonomic body shape, which fuses the best elements of classic and modern designs, was designed to reduce fatigue and enhance playability for extended playing sessions.

   

  SPECIFICATIONS

   

  CONSTRUCTION

  Bolt-On

  CUTAWAY

  Double Cutaway

  BODY

  Swamp Ash

  NECK

  Canadian Hard Maple

  FRETBOARD

  Rosewood Fingerboard

  FRETS

  24

  SCALE

  34'(864mm)

  INLAY

  White Dots

  TUNERS

  Diecasting Tuners

  PICKUPS

  PDX-4 Pickups

  ELECTRONICS

  Markbass MB-1 EQ

  HARDWARE

  Black Hardware

  STRINGS

  5 Strings
  BRACING EB6(5) Bridge
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.