sadsad x
asdasd

VIYA MARKET SITE LOGO.jpg (5 KB)


125 TL üzeri
tüm siparişler'de
ücretsiz kargo

Tascam  - 701D

Tascam DR-701D

6.066 TL
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Sahada kayıt yaparken, iyi düşünülmüş özelliklere ve kaya gibi sağlam güvenilirliğe sahip harika sese sahip taşınabilir bir kayıt cihazına ihtiyacınız vardır. Kısaca TASCAM DR-701D budur. Bu 6 kanallı kayıt cihazı, dört adet yüksek kaliteli mikrofon preampı ve son teknoloji ürünü dönüştürmenin yanı sıra parlak bir nihai sonuç elde etmek için ihtiyaç duyduğunuz en son özellikleri içerir. VR içerik oluşturucuları DR-701D'nin geniş kapsamlı Ambisonics desteğini takdir ederken, video ve DSLR kameraya özgü özellikler temiz, mükemmel şekilde senkronize edilmiş video prodüksiyonları oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getirir. DR-701D ayrıca, yanlışlıkla düğmeye basılmasına karşı koruma sağlamak için bir Bekletme işlevi, isteğe bağlı harici pil gücü ve günlük set içi kullanımın zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanmış bir magnezyum alaşımlı muhafaza içerir. Daha fazla parçaya ihtiyacınız varsa birden fazla birimi kademelendirebilirsiniz. Konum çekimleri ve saha kaydı için mükemmel bir taşınabilir ses cihazı arıyorsanız, TASCAM'ın DR-701D'si etkileyici bir seçenektir.

  Sağlam özellikler, inanılmaz sese sahip kayıtları kolaylaştırır

  DR-701D, taşınabilir bir kayıt merkezidir. + 48V fantom gücüne, yüksek kaliteli 24-bit / 96kHz A / D'ye ve sağlam bir TCXO dahili saate sahip dört harika sese sahip HDDA mikrofon preamp'ına sahiptir. DR-701D'nin yerleşik 6 kanallı mikseri, tümü aynı anda kaydedilebilen 2 kanallı bir stereo miks ile birlikte dört ayrı parçayı barındırır. Pan ve seviye ayarlamaları, miksajınızı dengelemenizi sağlarken, bir gecikme işlevi mikrofonlarınız arasındaki mesafeleri telafi ederek faz sorunlarını en aza indirir. Orta taraf kod çözme de musluk üzerindedir. Sweetwater'da, DR-701D'nin çok bantlı sınırlayıcısını ve 5 aşamalı düşük kesim filtresini takdir ediyoruz. Bu yerleşik işleme, parlak, stüdyo kalitesinde kayıtlar oluşturmada uzun bir yol kat ediyor.

  Ambisonics desteği, üst düzey Sanal Gerçeklik içeriği oluşturmaya olanak tanır

  TASCAM DR-701D, modern Sanal Gerçeklik üretimi için mükemmel bir seçimdir. Bu özellik yüklü portatif kayıt cihazı, DR-701D'nin kulaklık ve hat çıkışı aracılığıyla size B formatı içeriğinin gerçek zamanlı stereo monitör karışımını sunarken, A ve B formatı kodlama dahil olmak üzere kapsamlı Ambisonics desteğine sahiptir. DR-710D ayrıca, AmbiX ve FuMa for B formatında kaydı destekler, ayrıca Ambisonics mikrofonunuzun esnek ayarı için seçilebilir mikrofon konumlandırmasını (dikey / baş aşağı / sondan ateşleme) destekler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.